Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000

Petiční stánek

MHD Nemocnice Motol

Město Praha
Datum pátek 17. května 2019

Souhrn: Perfektní, tisíce lidí. Dva medici nám zatopili v diskusi.

Útvar a umístění: Akce formou petičního stánku, použito 14 panelů; a to mezi výstupem z metra a stanicí autobusu.

Úřady: Hlídka Městské policie přijela na udání - kdosi se cítil pohoršen. Když strážníci viděli, že se jedná o petiční stánek, zkoukli naše občanky jestli nejsme teroristi a dobrý. "Musím vás pane zklamat, hledaný nejste : )"

Počasí: Konečně jaksi normální - bez vichru i padajících vod. Proto jsme středu v Písku předem vzdali a vyrazili v pátek extra do Prahy.

Reakce: Tak jako dycky v Praze - lidi choděj, čučej a mlčej. Ale princip a pro nás výhoda zastávky MHD, že se lidi zastaví a koukaj.

Milujeme diskuse a jsou jen dvě skupiny lidí, se kterými nikoliv. První skupina jsou ti, kdo by děti zabíjeli třeba do 6ti let, pokud se nepovedou, a druhou skupinou jsou studenti lékařských fakult. Tedy mám na mysli ty případy, kdy se mi tvrdí, že si dítě v lůnu počíná jako parazit, nebo je totožné s nádorem (prý samozřejmě jen čistě z biologického hlediska). Tak to jsem měl říci tátovi, když mi před rokem umíral na rakovinu slinivky, ať si nedělá starosti, že je jenom těhotnej. Dostal bych pěkně po hubě. I když v obou případech jde o dělení buněk, není to přece, a to ani biologicky totéž! Zhoubné bujení je z porušení gen. informace a vede k jisté smrti, těhotenství je z předání informace novému životu, jak v tom někdo může nevidět rozdíl? Panebože, ať mě radši přejede parní válec, než být takovýmto vydán na milost!

Statistika: Akce trvala od 10.30h do 17.30h, panely vidělo asi 7 000 lidí.

Rozdáno 10 modelů, 200 letáků. 32 podpisů.

Fotografie