Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000

Demonstrace

festival České hrady

Město Bezděz
Datum sobota 31. srpna 2019

Souhrn: Nic moc + stěhování s jazykem na vestě.

Útvar a umístění: První verzi jsme postavili bez tyčí okolo zídky kostela sv. Jiljí a naproti okolo zastřihovaného keře.

Po dohodě se starostou jsme vše přesunuli asi o 100m dále na travnatou plochu. Kvůli terénní vlně jsme postavili linii do oblouku.

Úřady: Dle dohody jsme po příjezdu na místo každý asi 5x telefonovali panu starostovi. Ve sluchátku nám hlas sdělil, že číslo je zrušeno, nebo zněl obsazovací tón. Došli jsme k závěru, že nás má pan starosta dost a chce hrát mrtvého brouka. Tak jsme to postavili u kostela, dál už byly zátarasy. V tom se pan starosta objevil, hulákajíc že jsme podrazáci atd. Tak jsem mu asi 3x ukázal protokol hovorů, že jsme mu opravdu volali. Zklidnil se natolik, že mi mohl ukázat místo, které si představoval. Místo se nám líbilo, tak jsme v zájmu pokoje souhlasili. To jsme ještě netušili, jaká nás čeká v tom vedru dřina, ale byli jsme za to odměněni stínem pod košatou lípou.

Počasí: Sahara.

Reakce: Normálka.

Zajímavé reakce mají lesby - jedna zvolala: "Mně se to netýká, mě se to nemůže stát, jsem lesba!" A mazala dál. Kdyby se na chvíli zastavila (jako třeba ta další dvojice), kolega by jí upozornil, že až bude objeven gen homosexuality, budou heterosexuální páry své homo děti zabíjet při potratu. A já bych nejspíš doplnil, že to že gen homosexuality neexistuje ještě neznamená, že jej "vědci" nemohou "objevit". Při představě takového hubení své "rasy" nám "homolidi" často petici podepíšou.

Odposlechnuto: Mladá žena praví své partě: "... četla jsem o tom tuhle na facebooku, že člověk, který schvaluje potraty se už narodil, takže se mu to nemůže stát, takže se ho to vlastně netýká, takže to od něj není úplně fér...".

Statistika: Akce trvala od 10.15h do 17h.

Podpisů 30.

Fotografie