Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000

Demonstrace

OC Plaza

Město Plzeň
Datum úterý 17. září 2019

Souhrn: Dobré, byť poněkud utrápené. Sladká odměna.

Útvar a umístění: Klikatá linie podélně dělící cestu k obchoďáku krytá parkovací budovou. Možnost obejít byla jako obvykle po rubové straně linie.

Úřady: Naprosto bez problému, i když známý odpůrce volal policii.

Počasí: Trápil nás silný vítr, použili jsme i méně panelů.

Reakce: Slabší. Je to jiné zde, kde chodí hlavně Plzeňáci, než u nádraží, kde je podstatná část lidí z venkova. Ti si více všímají, proto jsou reakce jiné.

Pokaždé zde narazíme na téhož člověka, který "jde po nás". Vždy se nám pokusí dokázat, že jsme úplní idioti a po té volá policii jen proto, aby nám naše působení znepříjemnil. Policie na zavolání přijet musí, tak si nás alespoň ztotožní a zase odjedou. Tentokrát se dotyčný pokusil vézt debatu se mnou tak, aby nepoužil žádné neslušné slovo. Nicméně, "duch" sdělení stále stejný: "...jste úplný idioti..." Na závěr se mně zeptal, jestli se nám to stává často, že na nás lidi volají policii. Odvětil jsem, že jako jó, že se vždycky nějaký chytrolín najde. Velice se urazil, jak jen můžu být tak hrubý, když on je tak tuze slušný. A tím chcete říct, že chytrolín nejste?

Paní z blízkého stánku, kam chodíme na kafe či zmrzku, nám přinesla obří vafli s domácím jahodovým džemem a šlehačkou a popřála nám zdaru. Byli jsme docela v šoku, neboť u stánkařů jsme spíš zvyklí na demonstrativní broušení dlouhých nožů. Děkujeme za příjemnou změnu.

Statistika: Akce trvala od 11.45h do 18.30h, panely vidělo asi 3000 lidí.

Rozdáno 30 modelů, 100 letáků. 61 podpisů.

Fotografie