Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000

Demonstrace

Autobusové nádraží

Město Louny
Datum pondělí 25. listopadu 2019

Souhrn: Dříve osvědčené místo zklamalo - méně lidí.

Útvar a umístění: Na chodníku podél autobusů vytvořena ulička s možností obejít zbytkem chodníku.

Úřady: Bez problému.

Počasí: Inverzní.

Reakce: Nevíme, jestli jsme zvolili špatný den, nebo zdejší lidi přestali jezdit autobusem, ale bylo zde méně než polovic lidí než před třemi lety. Na druhou stranu mladí dobře reagovali na oslovení a brali si letáky.

Jeden starší pán nás křičel, že jsme naprosto mimo, že lžeme, že potraty klesají a že jich je jen pár tisíc. Za dvě hodiny se vrátil s tím, že se mýlil a pokračoval s Tomášem v diskusi již v jiném duchu. Kéž by takových případů, že si lidé svoje argumenty ověří, bylo více. Aby si je lidé ověřili dřív, než nám začnou nadávat, o tom ani nesníme (když náhodou spíme) ; ).

Feministka: "Proč myslíte, že jsem feministka?!" "Protože mluvíte jako feministka." ... "Do půl roku to žádné pohlaví nemá..." Slečno, nezlobte se, ale biologie nám říká, že pohlaví určují dvojice chromozomů v buňce, a to již v té první - zygotě." Buňky s dvěma chromozomy X (XX) jsou samice a buňky XY samce. Přiznávám, že si to trochu pletu a nyní jsem si pomohl Wikipedií. Já si pletu XX a XY, ale jsou mezi námi tací, kteří si pletou lidi (savce) s akvarijními rybičkami. Živorodky, např. Paví očka, vůbec nehledí na chromozómy, nýbrž na okolnosti, sociální situaci v hejnu a tak, a dokonce si během života pohlaví změnit. Genderoví ideologové jsou asi akvaristi a uniklo jim, že toto je možné jen u nižších živočichů.

Statistika: Akce trvala od 11.30h do 16h, panely vidělo asi 800 lidí.

Rozdáno 5 modelů, 130 letáků. 12 podpisů.

Fotografie