Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000

Demonstrace

Gymnázium a SOŠ

Město Podbořany
Datum středa 27. listopadu 2019

Souhrn: Výborné; velmi příjemní a komunikativní mladí lidé.

Útvar a umístění: Linie na chodníku kolem plotu naproti brány areálu, škola na konci města. Studenti o přestávkách chodili kouřit ven, jedinečná příležitost k rozhovorům.

Úřady: Bez problému, dokonce ani ze školy nebyly negativní reakce.

Počasí: Inverzní, asi hodinu slabý déšť.

Reakce: Otevřené a upřímné, byť na počátku dialogů často přihlouplé.

Kluci jdou ze školy a hádají se, který z nich má větší vagínu. A to je všechno, celý obsah jejich duše? Zdaleka ne! Je to jen slupka, póza pro okolí. Náš úspěch i neúspěch spočívá v tom, jak se nám podaří pod tu slupku dostat. A zde se to ve větší míře podařilo, nebyla ani nijak tvrdě bráněna.

U ohrady pro kuřáky slyším: "No, vrazí ti knihu a poručí nechoď na potrat!" Taková interpretace našeho přístupu mě zamrzí a jdu za nimi. "Mladý pane, vás to nějak pohoršuje, že jsme vám nabídli knížku?" "Ne ne, já si jenom dělám legraci. A můžu se zeptat...?" První otázka byla na to, jestli ejakulace jinam je genocida. Svoji oblíbenou odpověď: "Jestli máte v pytlíku oplodněná vajíčka tak ano, pokud jste běžný muž a máte spermie tak nikoliv.", jsem musel tentokrát rozvézt, tím jsem zaujal a vzbudil zvědavost, další otázky byly mnohem rozumnější.

Statistika: Akce trvala od 11.15h do 15h, panely vidělo asi 300 studentů.

Rozdáno 10 modelů, 150 letáků. 36 podpisů.

Fotografie