Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000Nesoudíme. Pomáháme

Demonstrace

OC Forum

Město Ústí nad Labem
Datum čtvrtek 5. srpna 2021

Demonstrace v centru města konečně proběhla. Krátce po zahájení přišly dvě ženy z úřadu s tím, že nám hrozí její rozpuštění, pokud se nedohodneme a nepřestavíme ji do uzavřeného útvaru, co kdyby to viděly malé děti, že? Vyhověli jsme, dostali jsme na to hodinu a výstava tak dostala zelenou. Nevidělo ji tolik lidí, ale ti co se rozhodli podívat, měli více klidu a času si fotografie prohlédnout. Zvláště skupinky mladých o obrázcích na panelech hodně živě diskutovaly. Někdy je dobré úřady poslechnout...

A někdy také ne: U petice se zastavila ustaraná žena, svěřila se nám, že byla očkována již dvěma dávkami a že toho velmi lituje. Zpočátku jí nic nebylo, ale v současnosti jí létá tlak nahoru a dolů jak na houpačce. Četla sice pojednání od mikrobioložky Soni Pekové o nebezpečnosti vakcín proti koronaviru, ale bohužel až po očkování. Má strach co bude dál s jejím zdravím...To jí mohou říct jen ti, kteří tento podvod s pandemií a „očkováním", podle mého názoru, stvořili, ale ti nic neřeknou.

Ale zpět k tématu. Opět k nám přišla jedna Romka s desetiletou krásnou holčičkou s děsivým příběhem o její sterilizaci a následném odebrání dělohy. Ptala se, jak je toto možné v 21. století. Lituje, že už nemůže mít další děti...

Další žena s malou holčičkou petici podepsat nechtěla. Vyprávěla, jak sama byla v situaci, kdy se rozhodovala mezi potratem a tím, že si dítě nechá. Rozhodla se pro život dítěte. Je ale v zásadě přesvědčená, že se o tom má žena rozhodovat sama a nemělo by to být, jak říká, nařízené.

Zákon, který působí mj. i preventivně, by měl zaručovat právo na život každé počaté lidské bytosti. Jestliže je člověk člověkem od početí, pak ukončení jeho života ve kterémkoli období jeho vývoje je vraždou.

Žena, která počne dítě, se stává matkou. A matka, která zabije své dítě...

Fotografie