Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000Nesoudíme. Pomáháme

Demonstrace

OC Futurum Hradec Králové

Město Hradec Králové
Datum čtvrtek 16. června 2022

SVĚDECTVÍ mladé ženy nás potěšilo a povzbudilo. Eliška, jak se tato žena jmenuje, viděla před rokem - v červnu 2021 - výstavu Stop Genocidě. Tento okamžik jí zcela změnil život. Měla totiž domluvený termín potratu, sbalenou tašku. Změnila své rozhodnutí a potrat zrušila. Setkali jsme se téměř na rok přesně zde před Futurem v Hradci, když jsme se schovávali před bouřkou pod střechou Galerie, ona s miminkem v kočárku. Eliška pak ještě podepsala petici do Senátu za legislativní ochranu lidského života od početí do přirozené smrti, který je tak potřebný proti vládnoucími elitami nastavené kultuře smrti, rozkládající a devastující celou společnost.

Jinak demonstrace, ač nahlášená a úřady schválená, proběhla za značného zájmu policie státní i městské. Dali nás do správního řízení kvůli údajnému záboru. Panely jsou podle rozhodnutí soudu akcesorickou součástí demonstrace.

Také manažerka OC vykazovala určitou aktivitu s focením výstavy ze všech stran, která vyvrcholila umístěním stojanů s tabulkami, jenž oznamovali návštěvníkům Galerie, že s námi tato nemá nic, ale pranic společného.

Získali jsme 15 podpisů, rozdali 5 modelů a asi 250 letáků.

Fotografie