Čekáte-li nečekaně dítě — volejte 800 108 000

Demonstrace

U Billy

Město Benešov
Datum úterý 9. dubna 2019

Souhrn: Osvědčené místo zklamalo: málo lidí, lhostejnost.

Útvar a umístění: Klikatá linie s čely krytá vývěsními skříňami politických stran. Tak byl vytvořen uzavřený útvar se dvěma vchody. Nevím proč, ale lidi si našli jiné trasy, ač tomu v 10h dopol. nic nenasvědčovalo.

Úřady: Bez problému. Strážníci na obchůzce se zajímali o moji flašku s vodou, jestli v ní nemám pívo. Pití alkoholu je v Benešově totiž přísně zakázáno, leč na všudypřítomných bezdomovcích to nějak není vidět.

Počasí: Slunečno, vítr.

Reakce: Nejvíce se o téma zajímali a petici podepisovali právě bezdomovci, a to dokonce ani nechtěli prachy (krom jediného), jen si prosili letáček.

Jeden starší pán si prohlédl panely a pravil: "Že potraty existují jsem věděl, ale že je to taková hrůza, to jsem netušil. Díky, že tu jste..."

Paní se dvěma malými chlapci si přečetla varovnou ceduli a stejně je vzala dovnitř. Kluk se jí ptá: "Mamí, co to je?" "To nic, to sem dali nějací blbci..." Tak to je fakt parodie, ten kdo zabíjí děti je normální, matka, která si přečte: "POZOR! Drastické fotografie um. potratů." a stejně tam své děti zavede je normální, ale my, kdo hájíme lidské životy jsme BLBCI!

Statistika: Akce trvala od 10.30h do 17h, panely vidělo asi 800 lidí.

Rozdáno 10 modelů, 40 letáků. 27 podpisů.

Fotografie